Menu

Kommunemesterskab i Vorbasse

image
15. november 2018 kl. 00:49
Kamp Dag Dato Tid Rækkenavn Pulje Hjemme Ude Bane
711232 Fre 04-01-2019 17:00 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Grindsted GIF 3 Hal 1 ny
711243 Fre 04-01-2019 17:00 U10-U11 piger (3-4 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Vorbasse/Hejnsvig Hal 2 gl.
711233 Fre 04-01-2019 17:10 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Vorbasse BK Grindsted GIF 2 Hal 1 ny
711244 Fre 04-01-2019 17:10 U10-U11 piger (3-4 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Billund IF Hal 2 gl.
711234 Fre 04-01-2019 17:20 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig Grindsted GIF 1 Hal 1 ny
711250 Fre 04-01-2019 17:20 U11 drenge (4 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF (U10) Sdr. Omme IF 2 Hal 2 gl.
711235 Fre 04-01-2019 17:30 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 3 Vorbasse BK Hal 1 ny
711256 Fre 04-01-2019 17:30 U11 drenge (4 kl.) Pulje 2 Sdr. Omme IF 1 Grindsted GIF 2 Hal 2 gl.
711236 Fre 04-01-2019 17:40 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 2 Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711245 Fre 04-01-2019 17:40 U10-U11 piger (3-4 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig Grindsted GIF Hal 2 gl.
711237 Fre 04-01-2019 17:50 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Vorbasse BK Grindsted GIF 1 Hal 1 ny
711246 Fre 04-01-2019 17:50 U10-U11 piger (3-4 kl.) Pulje 1 Billund IF Sdr. Omme IF Hal 2 gl.
711238 Fre 04-01-2019 18:00 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 2 Grindsted GIF 3 Hal 1 ny
711251 Fre 04-01-2019 18:00 U11 drenge (4 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Grindsted GIF 1 Hal 2 gl.
711239 Fre 04-01-2019 18:10 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig Vorbasse BK Hal 1 ny
711257 Fre 04-01-2019 18:10 U11 drenge (4 kl.) Pulje 2 Billund IF 2 Vorbasse/Hejnsvig Hal 2 gl.
711240 Fre 04-01-2019 18:20 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Grindsted GIF 2 Hal 1 ny
711247 Fre 04-01-2019 18:20 U10-U11 piger (3-4 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Sdr. Omme IF Hal 2 gl.
711241 Fre 04-01-2019 18:30 U10 drenge (3 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 3 Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711248 Fre 04-01-2019 18:30 U10-U11 piger (3-4 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig Billund IF Hal 2 gl.
711276 Fre 04-01-2019 18:40 U12-U13 piger (5-6 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Grindsted GIF 2 Hal 1 ny
711252 Fre 04-01-2019 18:40 U11 drenge (4 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF 2 Billund IF 1 Hal 2 gl.
711242 Fre 04-01-2019 18:50 U10 drenge (3 kl.) Finale Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Hal 1 ny
711258 Fre 04-01-2019 18:50 U11 drenge (4 kl.) Pulje 2 Grindsted GIF 2 Billund IF 2 Hal 2 gl.
711274 Fre 04-01-2019 19:00 U12-U13 piger (5-6 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Grindsted GIF 1 Hal 1 ny
711249 Fre 04-01-2019 19:00 U10-U11 piger (3-4 kl.) Finale Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Hal 2 gl.
711314 Fre 04-01-2019 19:10 U14-U15 piger (7-8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
711253 Fre 04-01-2019 19:10 U11 drenge (4 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Grindsted GIF (U10) Hal 2 gl.
711275 Fre 04-01-2019 19:20 U12-U13 piger (5-6 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 2 Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711259 Fre 04-01-2019 19:20 U11 drenge (4 kl.) Pulje 2 Vorbasse/Hejnsvig Sdr. Omme IF 1 Hal 2 gl.
711315 Fre 04-01-2019 19:30 U14-U15 piger (7-8 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
711254 Fre 04-01-2019 19:30 U11 drenge (4 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Grindsted GIF (U10) Hal 2 gl.
711277 Fre 04-01-2019 19:40 U12-U13 piger (5-6 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711260 Fre 04-01-2019 19:40 U11 drenge (4 kl.) Pulje 2 Billund IF 2 Sdr. Omme IF 1 Hal 2 gl.
711316 Fre 04-01-2019 19:50 U14-U15 piger (7-8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711255 Fre 04-01-2019 19:50 U11 drenge (4 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF 2 Grindsted GIF 1 Hal 2 gl.
711278 Fre 04-01-2019 20:00 U12-U13 piger (5-6 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 2 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711261 Fre 04-01-2019 20:00 U11 drenge (4 kl.) Pulje 2 Grindsted GIF 2 Vorbasse/Hejnsvig Hal 2 gl.
711317 Fre 04-01-2019 20:10 U14-U15 piger (7-8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
711262 Fre 04-01-2019 20:10 U11 drenge (4 kl.) Semi. 1 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711279 Fre 04-01-2019 20:20 U12-U13 piger (5-6 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711265 Fre 04-01-2019 20:20 U11 drenge (4 kl.) 7-8 Plads Nr. 4 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711318 Fre 04-01-2019 20:30 U14-U15 piger (7-8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711263 Fre 04-01-2019 20:30 U11 drenge (4 kl.) Semi. 2 Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711280 Fre 04-01-2019 20:40 U12-U13 piger (5-6 kl.) Finale Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 1 Hal 1 ny
711264 Fre 04-01-2019 20:40 U11 drenge (4 kl.) 5-6 Plads Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711319 Fre 04-01-2019 20:50 U14-U15 piger (7-8 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
711266 Fre 04-01-2019 20:50 U11 drenge (4 kl.) Finale Nr. 1 fra Semi. 1 Nr. 1 fra Semi. 2 Hal 2 gl.
                 
711267 Lør 05-01-2019 09:00 U12 drenge (5 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711268 Lør 05-01-2019 09:10 U12 drenge (5 kl.) Pulje 1 Billund IF Grindsted GIF Hal 1 ny
711285 Lør 05-01-2019 09:20 U13 drenge (6 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Billund IF 3 Hal 1 ny
711290 Lør 05-01-2019 09:30 U13 drenge (6 kl.) Pulje 2 Grindsted GIF 2 (U12) Grindsted GIF 1 (U12) Hal 1 ny
711269 Lør 05-01-2019 09:40 U12 drenge (5 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Billund IF Hal 1 ny
711270 Lør 05-01-2019 09:50 U12 drenge (5 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711282 Lør 05-01-2019 10:00 U13 drenge (6 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711288 Lør 05-01-2019 10:10 U13 drenge (6 kl.) Pulje 2 Billund IF 2 Grindsted GIF 2 (U12) Hal 1 ny
711271 Lør 05-01-2019 10:20 U12 drenge (5 kl.) Pulje 1 Billund IF Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711272 Lør 05-01-2019 10:30 U12 drenge (5 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Grindsted GIF Hal 1 ny
711283 Lør 05-01-2019 10:40 U13 drenge (6 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Billund IF 1 Hal 1 ny
711273 Lør 05-01-2019 10:50 U12 drenge (5 kl.) Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Hal 1 ny
711289 Lør 05-01-2019 11:00 U13 drenge (6 kl.) Pulje 2 Filskov IF Billund IF 2 Hal 1 ny
711284 Lør 05-01-2019 11:10 U13 drenge (6 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig Billund IF 3 Hal 1 ny
711291 Lør 05-01-2019 11:20 U13 drenge (6 kl.) Pulje 2 Billund IF 2 Grindsted GIF 1 (U12) Hal 1 ny
711281 Lør 05-01-2019 11:30 U13 drenge (6 kl.) Pulje 1 Billund IF 3 Grindsted GIF Hal 1 ny
711292 Lør 05-01-2019 11:40 U13 drenge (6 kl.) Pulje 2 Filskov IF Grindsted GIF 2 (U12) Hal 1 ny
711286 Lør 05-01-2019 11:50 U13 drenge (6 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Vorbasse/Hejnsvig Hal 1 ny
711287 Lør 05-01-2019 12:00 U13 drenge (6 kl.) Pulje 2 Grindsted GIF 1 (U12) Filskov IF Hal 1 ny
711293 Lør 05-01-2019 12:10 U13 drenge (6 kl.) Semi. 1 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Hal 1 ny
711296 Lør 05-01-2019 12:20 U13 drenge (6 kl.) 7-8 Plads Nr. 4 fra Pulje 2 Nr. 4 fra Pulje 1 Hal 1 ny
711294 Lør 05-01-2019 12:30 U13 drenge (6 kl.) Semi. 2 Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 2 Hal 1 ny
711295 Lør 05-01-2019 12:40 U13 drenge (6 kl.) 5-6 Plads Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 2 Hal 1 ny
711297 Lør 05-01-2019 12:50 U13 drenge (6 kl.) Finale Nr. 1 fra Semi. 2 Nr. 1 fra Semi. 1 Hal 1 ny
711298 Lør 05-01-2019 13:00 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Grindsted GIF 3 Hal 1 ny
711299 Lør 05-01-2019 13:10 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
711300 Lør 05-01-2019 13:20 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Grindsted GIF 2 Hal 1 ny
711301 Lør 05-01-2019 13:30 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Grindsted GIF 1 Hal 1 ny
711302 Lør 05-01-2019 13:40 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 3 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711303 Lør 05-01-2019 13:50 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 2 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
711304 Lør 05-01-2019 14:00 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
711352 Lør 05-01-2019 14:00 Old Boys Pulje 1 Hejnsvig  IF 1 Billund IF Hal 2 gl.
711305 Lør 05-01-2019 14:10 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Grindsted GIF 1 Hal 1 ny
711355 Lør 05-01-2019 14:10 Old Boys Pulje 2 Billund IF 2 Hejnsvig  IF 2 Hal 2 gl.
711306 Lør 05-01-2019 14:20 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 2 Grindsted GIF 3 Hal 1 ny
710903 Lør 05-01-2019 14:20 Dame senior Pulje 1 Billund IF 2 Billund IF 1 Hal 2 gl.
711307 Lør 05-01-2019 14:30 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711353 Lør 05-01-2019 14:30 Old Boys Pulje 1 Billund IF Grindsted GIF Hal 2 gl.
711308 Lør 05-01-2019 14:40 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Grindsted GIF 2 Hal 1 ny
711356 Lør 05-01-2019 14:40 Old Boys Pulje 2 Hejnsvig  IF 2 Vorbasse BK Hal 2 gl.
711309 Lør 05-01-2019 14:50 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 3 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
710904 Lør 05-01-2019 14:50 Dame senior Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 2 gl.
711320 Lør 05-01-2019 15:00 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Billund IF 2 Billund IF 1 Hal 1 ny
711354 Lør 05-01-2019 15:00 Old Boys Pulje 1 Hejnsvig  IF 1 Grindsted GIF Hal 2 gl.
711310 Lør 05-01-2019 15:10 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 1 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711357 Lør 05-01-2019 15:10 Old Boys Pulje 2 Billund IF 2 Vorbasse BK Hal 2 gl.
711311 Lør 05-01-2019 15:20 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF 3 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
710901 Lør 05-01-2019 15:20 Dame senior Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Billund IF 2 Hal 2 gl.
711312 Lør 05-01-2019 15:30 U14 drenge (7 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Grindsted GIF 2 Hal 1 ny
711359 Lør 05-01-2019 15:30 Old Boys Semi. 1 Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711324 Lør 05-01-2019 15:40 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
711360 Lør 05-01-2019 15:40 Old Boys Semi. 2 Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711313 Lør 05-01-2019 15:50 U14 drenge (7 kl.) Finale Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Hal 1 ny
710902 Lør 05-01-2019 15:50 Dame senior Pulje 1 Billund IF 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 2 gl.
711321 Lør 05-01-2019 16:00 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
711358 Lør 05-01-2019 16:00 Old Boys 5-6 Plads Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 3 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711322 Lør 05-01-2019 16:10 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Billund IF 2 Hal 1 ny
711361 Lør 05-01-2019 16:10 Old Boys Finale Nr. 1 fra Semi. 2 Nr. 1 fra Semi. 1 Hal 2 gl.
711217 Lør 05-01-2019 16:20 U16/U17 drenge Pulje 1 Billund IF 2 Billund IF 1 Hal 1 ny
710905 Lør 05-01-2019 16:20 Dame senior Pulje 1 Billund IF 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 2 gl.
711218 Lør 05-01-2019 16:30 U16/U17 drenge Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
710906 Lør 05-01-2019 16:30 Dame senior Pulje 1 Billund IF 2 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 2 gl.
711323 Lør 05-01-2019 16:40 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711337 Lør 05-01-2019 16:40 Herre Senior Pulje 2 Hejnsvig  IF 2 Vorbasse BK 1 - Høeg Hal 2 gl.
711215 Lør 05-01-2019 16:50 U16/U17 drenge Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Billund IF 2 Hal 1 ny
711338 Lør 05-01-2019 16:50 Herre Senior Pulje 2 Hejnsvig  IF 4 Vorbasse BK 3 - Saugmann Hal 2 gl.
711325 Lør 05-01-2019 17:00 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Billund IF 2 Hal 1 ny
710907 Lør 05-01-2019 17:00 Dame senior 3 - 4 plads Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 1 Hal 2 gl.
711216 Lør 05-01-2019 17:10 U16/U17 drenge Pulje 1 Billund IF 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
710908 Lør 05-01-2019 17:10 Dame senior Finale Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Hal 2 gl.
711326 Lør 05-01-2019 17:20 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 2 Billund IF 1 Hal 1 ny
711335 Lør 05-01-2019 17:20 Herre Senior Pulje 1 Hejnsvig  IF 1 Hejnsvig  IF 3 Hal 2 gl.
711219 Lør 05-01-2019 17:30 U16/U17 drenge Pulje 1 Billund IF 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
711342 Lør 05-01-2019 17:30 Herre Senior Pulje 2 Hejnsvig  IF 4 Hejnsvig  IF 2 Hal 2 gl.
711327 Lør 05-01-2019 17:40 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711341 Lør 05-01-2019 17:40 Herre Senior Pulje 2 Vorbasse BK 3 - Saugmann Grindsted GIF Hal 2 gl.
711220 Lør 05-01-2019 17:50 U16/U17 drenge Pulje 1 Billund IF 2 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
711332 Lør 05-01-2019 17:50 Herre Senior Pulje 1 Hejnsvig  IF 1 Vorbasse BK 4 - Spangfort Hal 2 gl.
711328 Lør 05-01-2019 18:00 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Billund IF 2 Vorbasse/Hejnsvig 2 Hal 1 ny
711333 Lør 05-01-2019 18:00 Herre Senior Pulje 1 Vorbasse BK 2 - Nisted Hejnsvig  IF 1 Hal 2 gl.
711221 Lør 05-01-2019 18:10 U16/U17 drenge 3-4 plads Nr. 3 fra Pulje 1 Nr. 4 fra Pulje 1 Hal 1 ny
711339 Lør 05-01-2019 18:10 Herre Senior Pulje 2 Grindsted GIF Hejnsvig  IF 2 Hal 2 gl.
711329 Lør 05-01-2019 18:20 U15 drenge (8 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Vorbasse/Hejnsvig 1 Hal 1 ny
711340 Lør 05-01-2019 18:20 Herre Senior Pulje 2 Vorbasse BK 1 - Høeg Hejnsvig  IF 4 Hal 2 gl.
711222 Lør 05-01-2019 18:30 U16/U17 drenge Finale Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Hal 1 ny
711334 Lør 05-01-2019 18:30 Herre Senior Pulje 1 Vorbasse BK 4 - Spangfort Hejnsvig  IF 3 Hal 2 gl.
711330 Lør 05-01-2019 18:40 U15 drenge (8 kl.) Finale Nr. 1 fra Pulje 1 Nr. 2 fra Pulje 1 Hal 1 ny
711331 Lør 05-01-2019 18:40 Herre Senior Pulje 1 Hejnsvig  IF 3 Vorbasse BK 2 - Nisted Hal 2 gl.
711343 Lør 05-01-2019 18:50 Herre Senior Pulje 2 Vorbasse BK 3 - Saugmann Vorbasse BK 1 - Høeg Hal 2 gl.
711344 Lør 05-01-2019 19:00 Herre Senior Pulje 2 Grindsted GIF Hejnsvig  IF 4 Hal 2 gl.
711336 Lør 05-01-2019 19:10 Herre Senior Pulje 1 Vorbasse BK 2 - Nisted Vorbasse BK 4 - Spangfort Hal 2 gl.
711345 Lør 05-01-2019 19:20 Herre Senior Pulje 2 Hejnsvig  IF 2 Vorbasse BK 3 - Saugmann Hal 2 gl.
711346 Lør 05-01-2019 19:30 Herre Senior Pulje 2 Vorbasse BK 1 - Høeg Grindsted GIF Hal 2 gl.
711347 Lør 05-01-2019 19:50 Herre Senior Semi. 1 Nr. 2 fra Pulje 2 Nr. 1 fra Pulje 1 Hal 2 gl.
711350 Lør 05-01-2019 20:00 Herre Senior 7-8 Plads Nr. 4 fra Pulje 2 Nr. 4 fra Pulje 1 Hal 2 gl.
711348 Lør 05-01-2019 20:10 Herre Senior Semi. 2 Nr. 2 fra Pulje 1 Nr. 1 fra Pulje 2 Hal 2 gl.
711349 Lør 05-01-2019 20:20 Herre Senior 5-6 Plads Nr. 3 fra Pulje 2 Nr. 3 fra Pulje 1 Hal 2 gl.
711351 Lør 05-01-2019 20:30 Herre Senior Finale Nr. 1 fra Semi. 2 Nr. 1 fra Semi. 1 Hal 2 gl.
                 
711184 Søn 06-01-2019 10:00 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF (U9) Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711209 Søn 06-01-2019 10:00 U6 Mix/Blandet Pulje 1 Filskov IF Sdr. Omme IF Hal 2 gl. Bane 1
711223 Søn 06-01-2019 10:00 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Hejnsvig  IF 1 Hejnsvig  IF 2 Hal 2 gl. Bane 2
711224 Søn 06-01-2019 10:00 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Vorbasse BK Grindsted GIF Hal 2 gl. Bane 3
711185 Søn 06-01-2019 10:10 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Billund IF Grindsted GIF Hal 1 ny
711210 Søn 06-01-2019 10:15 U6 Mix/Blandet Pulje 1 Hejnsvig  IF Filskov IF Hal 2 gl. Bane 1
711225 Søn 06-01-2019 10:15 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Filskov IF Hal 2 gl. Bane 2
711226 Søn 06-01-2019 10:15 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Hejnsvig  IF 1 Hal 2 gl. Bane 3
711178 Søn 06-01-2019 10:20 U8-U9 piger (1-2 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Billund IF 2 Hal 1 ny
711186 Søn 06-01-2019 10:30 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Hejnsvig  IF Sdr. Omme IF (U9) Hal 1 ny
711211 Søn 06-01-2019 10:30 U6 Mix/Blandet Pulje 1 Sdr. Omme IF Hejnsvig  IF Hal 2 gl. Bane 1
711227 Søn 06-01-2019 10:30 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Hejnsvig  IF 2 Sdr. Omme IF Hal 2 gl. Bane 2
711228 Søn 06-01-2019 10:30 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Filskov IF Vorbasse BK Hal 2 gl. Bane 3
711187 Søn 06-01-2019 10:40 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Billund IF Hal 1 ny
711212 Søn 06-01-2019 10:45 U6 Mix/Blandet Pulje 1 Sdr. Omme IF Filskov IF Hal 2 gl. Bane 1
711229 Søn 06-01-2019 10:45 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Grindsted GIF Hal 2 gl. Bane 2
711230 Søn 06-01-2019 10:45 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Vorbasse BK Hejnsvig  IF 1 Hal 2 gl. Bane 3
711179 Søn 06-01-2019 10:50 U8-U9 piger (1-2 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Billund IF 1 Hal 1 ny
711188 Søn 06-01-2019 11:00 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Hejnsvig  IF Hal 1 ny
711213 Søn 06-01-2019 11:00 U6 Mix/Blandet Pulje 1 Filskov IF Hejnsvig  IF Hal 2 gl. Bane 1
711231 Søn 06-01-2019 11:00 U7 drenge - (0 kl.) Pulje 1 Filskov IF Hejnsvig  IF 2 Hal 2 gl. Bane 2
711189 Søn 06-01-2019 11:10 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Billund IF Sdr. Omme IF (U9) Hal 1 ny
711214 Søn 06-01-2019 11:15 U6 Mix/Blandet Pulje 1 Hejnsvig  IF Sdr. Omme IF Hal 2 gl. Bane 1
711180 Søn 06-01-2019 11:20 U8-U9 piger (1-2 kl.) Pulje 1 Billund IF 2 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711190 Søn 06-01-2019 11:30 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Grindsted GIF Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711181 Søn 06-01-2019 11:40 U8-U9 piger (1-2 kl.) Pulje 1 Billund IF 2 Billund IF 1 Hal 1 ny
711191 Søn 06-01-2019 11:50 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Hejnsvig  IF Billund IF Hal 1 ny
711182 Søn 06-01-2019 12:00 U8-U9 piger (1-2 kl.) Pulje 1 Billund IF 1 Sdr. Omme IF Hal 1 ny
711192 Søn 06-01-2019 12:10 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF (U9) Grindsted GIF Hal 1 ny
711183 Søn 06-01-2019 12:20 U8-U9 piger (1-2 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Billund IF 2 Hal 1 ny
711193 Søn 06-01-2019 12:30 U8 drenge (1 kl.) Pulje 1 Sdr. Omme IF Hejnsvig  IF Hal 1 ny