Menu
Kampprogram 4 uger frem
December 2016
4.
søndag
11.48
Team Midtjylland
6 - 4
Kvinder
U16
U16 Piger B (2001) INDE • Pulje 642
Nørup Hallen
Vorbasse B
Nørup Hallen
4.
søndag
12.00
Vorbasse/Hejnsvig
3 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge C - inde (2003) • Pulje 4
Helle Hallen - Inde
Filskov-Blåhøj IF
Helle Hallen - Inde
4.
søndag
12.36
Østbirk IF
3 - 3
Kvinder
U16
U16 Piger B (2001) INDE • Pulje 642
Nørup Hallen
Vorbasse B
Nørup Hallen
4.
søndag
12.36
Nordenskov IF
5 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge C - inde (2003) • Pulje 4
Helle Hallen - Inde
Vorbasse/Hejnsvig
Helle Hallen - Inde
4.
søndag
13.12
HTS
1 - 6
Herrer
U14
U14 Drenge C - inde (2003) • Pulje 4
Helle Hallen - Inde
Vorbasse/Hejnsvig
Helle Hallen - Inde
4.
søndag
13.42
Ribe BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge A/B - inde (2003) • 73101
SportsPark Blåvandshuk - inde
Vorbasse/Hejnsvig
SportsPark Blåvandshuk - inde
4.
søndag
13.48
Vorbasse/Hejnsvig
2 - 6
Herrer
U14
U14 Drenge C - inde (2003) • Pulje 4
Helle Hallen - Inde
Bække SF
Helle Hallen - Inde
4.
søndag
14.42
Vorbasse/Hejnsvig
-
Herrer
U14
U14 Drenge A/B - inde (2003) • 73101
SportsPark Blåvandshuk - inde
BV Oksbøl (2)
SportsPark Blåvandshuk - inde
4.
søndag
15.06
HTS
-
Herrer
U14
U14 Drenge A/B - inde (2003) • 73101
SportsPark Blåvandshuk - inde
Vorbasse/Hejnsvig
SportsPark Blåvandshuk - inde
11.
søndag
12.50
Jerne IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2007) / før ombrydning • 71805
Medius Holsted - Inde
Vorbasse B
Medius Holsted - Inde
11.
søndag
13.30
Vorbasse B
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2007) / før ombrydning • 71805
Medius Holsted - Inde
Jerne IF (2)
Medius Holsted - Inde
11.
søndag
13.50
Sønderris SK (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2007) / før ombrydning • 71805
Medius Holsted - Inde
Vorbasse B
Medius Holsted - Inde
11.
søndag
14.20
Vorbasse B
Herrer
U10
U10 Drenge A/B - inde (2007) / før ombrydning • 71805
Medius Holsted - Inde
Spangsbjerg IF (2)
Medius Holsted - Inde
11.
søndag
15.10
Vorbasse B
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
Vejle B (2)
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
15.40
Vorbasse B
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
Harte G & IF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
16.30
Vorbasse B
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
Bramdrupdam GIF
Bramdrupdam Hal 2
11.
søndag
17.10
FC Kolding Nord
Kvinder
U12
U12 Piger B (2005) INDE • Pulje 563
Bramdrupdam Hal 2
Vorbasse B
Bramdrupdam Hal 2

Hovedsponsor

Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

Facebook

Seneste nyheder

  • Præmiespil
    Præmiespil 2017
  • Klub nyheder
    Træningstider udendørs efterår 2016
  • Klub nyheder
    Sæson opstart udendørs træning - U15 Drenge & U16 Drenge/Piger
  • Klub nyheder
    U17 Piger Jysk Mester 2016
  • Klub nyheder
    Generalforsamlingen har valgt ny bestyrelse
  • Klub nyheder
    Herre Senior - Trænings opstart
  • Klub nyheder
    Spændende nyt på generalforsamlingen

Nyt DBU Jylland

Nyt fra DBU

Nyt fra Sporten